Sparing z Jagiellonią Białystok

W ubiegły weekend pojechaliśmy na sparing z najlepszą drużyną I Ligi Wojewódzkiej Juniorów Młodszych województwa podlaskiego - BSP Jagiellonią Białystok.

Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3:2.

BSP Jagiellonia Białystok – BKS Lublin 3:2 (2:2)

Skład: Pyśniak, Piwowarski (Woch), Gontarz, Kić, Sujka, Śledzicki, Cichoń, Żerucha, Cygan, Wacławek, Kobus
Bramki dla BKSu: Krystian Kobus, Maciej Żerucha (rzut wolny)

Trzeba z tego miejsca podkreślić fakt osłabienia kadrowego naszej drużyny, która mimo tylko jednego zmiennika na ławce, na boisku zaprezentowała się bardzo przywozicie. Ponadto, trzeciego gola straciliśmy w ostatniej minucie meczu.
Smaczku dodaje występ naszego byłego zawodnika Mikołaja Nawrockiego, który strzelił dla swojej obecnej drużyny jedną z bramek (z rzutu karnego).

Oprócz sparingu, mieliśmy również okazję oglądać na żywo mecz ekstraklasowej Jagiellonii Białystok z Górnikiem Łęczna, a dzień później zwiedzać obiekty sportowe Jagiellonii.

Powiązana galeria:
Wiadomości (utwórz nową)